De eerste editie van het Minibiebweekend Rosmalen is op 21 en 22 september.
Op 10 verschillende locaties (bij 9 minibiebs en bij bibliotheek Rosmalen) zijn er allerlei activiteiten rondom boeken (voor)lezen en schrijven. Meer info
Dat loopt uiteen van boekenleggers maken tot voorlezen, van schrijfworkshops tot meeschrijven aan een estafetteverhaal, van papierscheppen tot ons poëzierestaurant. Mensen van alle leeftijden kunnen meedoen. Programma zaterdag en Programma zondag
Minibib in de Bredestraat: Bredestraat 20, Rosmalen
voor alle leeftijden
Foto-expositie Minibiebs
voor alle leeftijden
Iedereen kan aanschuiven om haiku’s te schrijven bij Jeanine Hoedemakers. Heb je er thuis al één gemaakt? Neem mee! Op haiku.nl lees je wat een haiku is. Er is een grabbelton en vandaag ook een minibieb met kinderboeken.
Hier is ook Ria Smit aanwezig. Zij zal daar haar debuutroman signeren.
Foto-expositie Minibiebs
In de aanloop naar het weekend (en nog even daarna) is er de foto-expositie Minibiebs in Babel Bibliotheek Rosmalen (7 september t/m 5 oktober).
Open atelier
Op 5 en 12 oktober en op 2 november is er een Open atelier Do It Yourself Minibieb. In 3 bijeenkomsten ontwikkel je jouw persoonlijke minibieb! Locatie Babel Den Bosch, Hinthamerstraat 74, Den Bosch.
Fietsen
Maak via deze kaart een fietstocht langs lle minibibs in de buurt 


Geplaatst op: Dinsdag 10 september 2019
Tags
BoekenkastjeMeer nieuws
- 20-04-2025: Ad Hermens over Rosmalen in de vuurlinie op maandag 19 mei
- 17-04-2025: 1000 paaseitjes zoeken herinnering
- 16-04-2025: Enquête veiligheidsgevoel en vermogensdelicten
- 16-04-2025: Vervanging straatverlichting
- 15-04-2025: Tijdelijke Broedplaats Bossche School in Laurentiuskerk: Duurzaamheid en Creativiteit in Beweging
- 08-04-2025: IVN activiteiten in april
- 07-04-2025: Els van Genugten in gesprek met de ROS
- 04-04-2025: Oproep: Open tuinenroute 24 mei 2025
- 04-04-2025: Theo Schouw vertelt over Harry van den Thillart maandag 14 april
- 04-04-2025: Het grote aanbod van Huis73
- Nieuwsarchief